CV proszę przesyłać na adres e-mail:

info@wt.com.pl

Konstruktor

Miejsce pracy: Poniatowa
Region: lubelskie

Zakres obowiązków:
• projektowanie i konstruowanie 3D i 2D za pośrednictwem programu CAD (SolidWorks): wyrobów wszelkiego rodzaju pojemników otrzymywanych w technologii rozdmuchu oraz form rozdmuchowych, narzędzi do termoforowania lub podzespołów form wtryskowych;
• nadzór nad wykonywaną dokumentacją techniczną;
• wsparcie techniczne w zakresie wykonywanych projektów i współpraca z pozostałymi działami firmy.
Wymagania:
Oferujemy:
• pracę w renomowanej firmie produkcyjnej o międzynarodowych strukturach,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami i uprawnieniami oraz doświadczeniem i zaangażowaniem,
• stabilną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
• przyjazną atmosferę pracy.

Operator Obrabiarek
(ds. Obsługi Obrabiarek CNC)

• dobór optymalnych parametrów obróbki i narzędzi skrawających,
• wykonywanie operacji zgodnie z procesem technologicznym i dokumentacją techniczną,
• kontrola pomiarowa i jakościowa obrabianych detali,
• stosowanie funkcjonujących w firmie systemów i procedur,
• dbałość o właściwe utrzymanie powierzonych narzędzi i maszyn,
• wypełnianie stosowanej w procesie dokumentacji technologicznej.
Wymagania:
• wykształcenie techniczne, profil: mechaniczny, technologiczny
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• znajomość systemów Heidenhain, Fanuc, Siemens,
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• praktyczna obsługa przyrządów pomiarowych,
• dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
• mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń dźwigowych (suwnica, wózek widłowy),
• umiejętność samodzielnego przygotowania programów CNC jest dodatkowym atutem,
• odpowiedzialność, sumienność
Oferujemy:
• możliwość rozwoju – szkolenia i awansu zawodowego,
• przyjazną atmosferę pracy,
• warunkiem przyjęcia jest pozytywna ocena wstępna ze znajomości wykonywania podstawowych operacji obróbczych i pomiarowych.